Hakkımızda

yarismaduyurulari.com, ülkemizde düzenlenen her alandaki yarışmaların hedef kitlelerine duyurulmasını sağlamaktadır.

Yarışmalar, bireylerin yetenek ve potansiyellerini ortaya koyması; toplumsal gelişime katkı sunacak fikir ve projelerin ortaya çıkması; bilimsel ve teknolojik çalışmalara katkı sunulması, yeni sanatçıların keşfedilmesi ve toplum için özgün sanat içeriklerinin üretilmesi vb. amaçlarla düzenlenmektedir. Platformumuz, yarışmaların öneminin bilincinde olarak; ülkede düzenlenen her alandaki yarışmaların hedef kitlelerine duyurulmasına ve her bir bireyin bu fırsatlardan haberdar olmasını amaçlamaktadır.

Kişilerin potansiyellerini ortaya koyabilmeleri için ülkemizde ve dünyada düzenlenen Girişimcilik Yarışmaları, Edebiyat Yarışmaları, Bilim Yarışmaları, Fotoğrafçılık Yarışmaları, Mimari Yarışmalar, Tasarım Yarışmaları, Proje Yarışmaları, Kültür – Sanat Yarışmaları, İlkokul – Lise Yarışmaları ve her alandan diğer yarışmalar platformumuzda ilgilileri ile buluşturulmaktadır.

- Advertisement -

Platformumuz, “Bir yarışma bütün geleceğini değiştirebilir!” mottosuyla düzenli olarak kurum, kuruluş, platform, Sivil Toplum Kuruluşları, ulusal ve uluslararası programların etkinlik ve faaliyetlerini tarayarak en yeni içerikleri takipçilerine sunmaktadır.