Sıkça Sorulan Sorular

Duyurusu yapılan yarışmalar hakkında nasıl daha fazla bilgi alabilirim?
yarismaduyurulari.com’da duyurusu yapılan yarışmaların hiçbiri sitemiz tarafından düzenlenmemektedir. İlgili yarışmalar hakkında detaylı bilgiler için duyurunun sonundaki bağlantıları kullanarak ya da yarışmayı düzenleyen kuruluşun internet sitesine giderek bilgi alabilir; ilgili kuruluşla iletişime geçebilirsiniz.
Yarışmamız Hakkında Yanlış Bilgi Verilmiş, Nasıl Düzeltebilirim?
YarismaDuyurulari.com, yarışmayı düzenleyen kuruluş/kişinin kamuya duyurduğu verileri kullanarak yayınlar. Yine de sitemizde yayınlanan bilgilerde yanlışlık olması ve/veya bilgilerde sonradan değişiklik olması durumunda bunu YarismaDuyurulari.com’a bildirerek 3 gün içerisinde düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.
Başvurduğum Yarışma Belirtilen Tarihlerde Sonuçları Açıklamadı, Kimden Bilgi Alacağım?
Yarışmaların şartnamesinde belirtilen koşulların yerine getirilmesi tamamen düzenleyici kuruluşun sorumluluğu altındadır. YarismaDuyurulari.com, duyurusunu gerçekleştirdiği herhangi bir yarışmanın taahhüt ve şartları konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Duyurusu yapılan her yarışma için ücret alıyor musunuz?
Hayır. Sitemizde duyurusu yapılan yarışmalar için ücret talep edilmemektedir. Ancak, ‘Öne Çıkan Yarışmalar’ hizmetinden faydalanmak isteyen kuruluşlar/kişiler çeşitli avantajların olduğu bu hizmetimizden ücretli olarak faydalanabilir.
Nasıl Ücretsiz Yarışma İlanı Verebilirim?
Site üzerinden ‘Yarışma Gönder’ alanından yarışma hakkında bilgileri girerek ve gerekli dokümanları yükleyerek ücretsiz yarışma duyuru hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yarışma duyuru talebiniz 3 gün içerisinde ‘uygunluk kontrolü’nden geçirilir ve uygun bulunması halinde ücretsiz yayınlanır.
‘Öne Çıkan Yarışmalar’ Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?
Bu hizmetten faydalanmak isteyen kişi/kuruluşlar ‘İletişim’ alanından mail göndererek avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve yarışmalarının daha fazla kişiye erişmesini sağlayabilir.
Yeni Yarışmalardan Nasıl Haberdar Olabilirim?
YarismaDuyurulari.com üzerinden ‘Yeni Yarışmaları Haber Ver!’ butonuna e-posta adresinizi yazıp koşulları onayladıktan sonra en yeni yarışmalar düzenli olarak mail adresinize gönderilecektir.