Tasarım Yarışmaları

Tekstilden ambalaj ürünlerine, logodan hediyelik eşyaya kadar her türlü tasarım ürünlerine yönelik yarışmaların duyurulduğu kategoridir.

MEF Ortaokullar Arası Proje Yarışması duyuru görselidir. Kırmızıdan maviye gradyan geçen görselde proje bilgileri yer almaktadır.

MEF Ortaokullar Arası Proje Yarışması

Gaziantep Üniversitesi Uluslararası Portre Yarışması duyuru görselidir. Görselde arka planda bir portre görülmekte ve yarışma bilgileri yazmaktadır.

Gaziantep Üniversitesi Uluslararası Portre Yarışması

Enerjim Sensin Girişim Hızlandırma Programı duyuru görselidir. Görselde enerji trafoları ve hatları arka planda görülmekte ön tarafta yarışma ödülü 300 Bin Türk Lirası olduğu yazmaktadır.

Enerjim Sensin Girişim Hızlandırma Programı

ArfBot Oyun Kodlama Yarışması 2021 duyuru görselidir. Görselde ArfBot platformuna ait robot görüntüsü yer almakta ayrıca gelişmiş bir dünya ve gezegenleri arkaplanda görülmektedir.

ArfBot Oyun Kodlama Yarışması 2021

Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Kısa Film/Video Yarışması duyuru görselidir.

Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Kısa Film/Video Yarışması

Benim Gözümden İskilip Resim Yarışması duyuru görselidir. Görselde İskilip'e ait havadan çekilmiş bir fotoğraf görülmekte ve yarışma bilgileri yer almaktadır.

Benim Gözümden İskilip Resim Yarışması

Umudum Var Konulu Ödüllü Resim Yarışması

Umudum Var Konulu Ödüllü Resim Yarışması

Muş Alparslan Üniversitesi Ödüllü Logo Tasarımı Yarışması duyuru görselidir. Görselde Üniversiteye ait bir bina görülmekte ayrıca yarışma bilgileri büyük puntolarla yazılmaktadır.

Muş Alparslan Üniversitesi Logo Tasarımı Yarışması

Türkiye - Azerbaycan Resim Yarışması duyuru görselidir. Görselin arka planında Türkiye ve Azerbaycan bayrakları görülmekte. Ön planda ise elinde resim çizme malzemeleri tutan bir el görülmekte ve yarışma bilgileri yazmakta.

Türkiye – Azerbaycan Resim Yarışması

Mimaran Dergisi Kapak Tasarımı Yarışması duyuru görselidir. Görselde duvara yaslanan bir kitap kapağı görülmekte ve kapağın üzerinde geometrik şekillerle yarışma adı yazmakta.

Mimaran Dergisi Kapak Tasarımı Yarışması