Alltech Resim Yarışması

Alltech Türkiye tarafından, yeni nesillerin gözünden geleceğin doğa dostu, yenilikçi ve bilimsel çiftliklerin hayal edilmesi; bunların resimlere aktarılması amaçlarıyla Alltech Resim Yarışması düzenleniyor. Ödüllü resim yarışması başvuruları devam ediyor.

Alltech Resim Yarışması

  Düzenleyen: Alltech Türkiye 
  Kategori: Resim Yarışması, Kültür – Sanat Yarışmaları, İlkokul Yarışmaları
  Kapsadığı Şehir: Tüm Türkiye 
  Kimler Başvurabilir:

Doğum tarihi 2010 ile 2014 tarihleri arasında olan herkes.

  Son Başvuru Tarihi: 25 ŞUBAT 2021
  Sonuç Açıklanma Tarihi: 23 NİSAN 2021
  Ödüller:
 
3 Ortaokul Öğrencisine: 1.750 ₺
 
3 İlkokul Öğrencisine: 1.750 ₺
 
+ Her katılımcıya Katılım Belgesi + Ulaşım ve Konaklama
   

- Advertisement -

 Yarışma Hakkında

Her çiftliğin bir hikayesi vardır. Gelecekte sizler nasıl bir çiftlik hayal ediyorsunuz. Bunları bizimle paylaşmak ister misiniz? Doğa dostu, yenilikçi ve bilimsel çiftlikler nasıl olmalıdır?

➢ Resim yapmaya ilgi duyuyorsanız

➢ İlkokul ya da ortaokul öğrencisiyseniz

➢ Doğum tarihiniz 2010 ile 2014 tarihleri arasındaysa

Haydi siz de gelin, çiftlik hayatını, sağlıklı ve mutlu nesiller için gerekli en temel besinlerin nasıl üretildiğini, bolluk ve bereket dolu bir dünya hayalinizi resmedin. Kazananlara nakit para ödüllerinin dağıtılacağı ve eşsiz bir Alltech deneyiminin sunulacağı yarışma programımızı kaçırmayın!

Yarışma Konusu

“Geleceğin çiftlikleri.”

Tema: Doğa dostu, yenilikçi ve bilimsel çiftçilik ile herkes için gıda.

Resim Yarışması Başvuru Şekli ve Süreci

Yarışma başvurularının kabulü ve eserlerin gönderimi ilk aşamada dijital ortamda ve sadece web sitesi aracılığıyla yapılacaktır.

Tüm başvuru aşamaları yarışmaya katılacak öğrencinin velisi tarafından gerçekleştirilmelidir.

 • Alltech Resim Yarışması ana sayfasındaki «Başvur» butonunu tıklayınız ve açılacak formu tam ve eksiksiz olarak doldurunuz. Yarışmaya katılacak resim çalışmasını başvurunuza eklemek üzere yükleyiniz.
 • Başvuru Şartlarını ve Gizlilik Politikamızı okumayı ve onaylamayı unutmayınız.
 • “Gönder” butonunu tıklayınız.

Başvuru formunda yer verilen e-posta adresine kayıt numarasını da içeren bir bildirim ayrıca gönderilecektir.

Yarışma Kuralları ve Kriterleri

 • Yarışmaya başvuru ücretsizdir.
 • Yarışma başvurusu öğrencinin velisi tarafından yapılmalıdır.
 • Yarışmacının velisi, yarışmacı adına www.aklimfikrimtarim.com internet sitesinde yer alan Alltech Resim Yarışması sayfasındaki başvuru formunu tam ve eksiksiz olarak doldurmalıdır. Resim çalışmasının fotoğrafını; uygun çözünürlükteki bir kamera veya mobil telefon ile, eser tam ve net görünecek şekilde, yatay olarak çekmelidir. Eserin JPEG ya da JPG formatındaki dijital resim dosyası başvuru formu ekine yüklemelidir. Başvuru formu altında yer alan Başvuru Şartları ve Gizlilik Politikası okunarak onaylanmalı, son olarak “Başvur” butonu tıklanmalıdır. Başvurunun başarıyla alındığına dair mesaj görüldüğünde başvuru tamamlanmış olacaktır. Başvuru formunda yer verilen e-posta adresine kayıt numarasını da içeren bir bildirim ayrıca gönderilecektir.
 • Yarışmanın ilk elemesini geçen eserler duyurulacak ve eserlerin asılları istenecektir.
 • Elemeyi geçen yarışmacının eserinin aslıyla birlikte velisinin onayının yer aldığı “asıl eser bilgi-onay formu” tercih edilecek ulusal kargo şirketlerinden biriyle “gönderici/gönderen ödemeli” olarak göndermelidir. Gönderim sırasında oluşabilecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Bildirilecek son teslim tarihinden sonra gönderilen eserler değerlendirmeye alınmayacaktır
 • Yarışma ve sosyal etkinlikler sonucu ortaya çıkan katılımcı eserlerinin telif hakkı eser sahibine aittir. Eserlerin basın yayım ve paylaşımı eser sahibinin izni ile gerçekleştirilecektir
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar, Alltech ve grup şirketleri çalışanları, Alltech ve grup şirketlerine ticari bir ilişki kapsamında faaliyet alanının esasına ilişkin hizmet verenler, jüri üyeleri ile tüm bu kişilerin 1. derece yakınları yarışmaya katılamazlar.
 • Yarışmaya başvururken bildirilen kişisel verilerin gizliliği, korunması ve işlenmesi ile ilgili aydınlatıcı şirket gizlilik politikası metni başvuru formu altında yer alan bir linkle yarışmacının velisinin incelemesine sunulmuştur. Alltech Resim Yarışması’na başvuruda bulunan yarışmacı adına velisi; başvuruyu yapmadan önce şirketin gizlilik politikasını okuduğunu ve onayladığını, kişisel verilerin korunması hakkındaki kanun gereğince bilgilendirildiğini ve kişisel verilerinin en geniş anlamda işlenmesine onay verdiğini ilgili linkin yanında yer alan kutucuğu işaretleyerek kabul etmektedir.
 • Her yarışmacı, yarışmaya yalnızca 1 resim ile ve kendi adına, bireysel olarak katılabilir.

Resim Çalışmalarına İlişkin Şartlar

 • Resimler, 35×50 cm. ebatlarındaki resim kağıdına ve yatay olarak yapılmalıdır.
 • Resim çalışmalarına herhangi bir paspartu yapılmamalıdır.
 • Pastel boya kullanılmalıdır.
 • Yarışmacılar resim kağıdının dokusu, rengi, gramajı gibi özelliklerini belirlemede serbesttir.
 • Resmin ön yüzünde, bir yerden alınmış ve resme yapıştırılmış resim veya yazı bulunmamalıdır.
 • Değerlendirme süreci sonrasında elemeye kalan eserlerin asılları isteneceğinden resmin arka yüzünün sağ alt köşesine tükenmez kalem ile aşağıdaki bilgiler yazılmalıdır:

Öğrencinin adı-soyadı:

Yaşı:

Okulunun adı:

Sınıfı:

İli:

 • Resimlerin daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış, herhangi bir yarışmada ödül almamış ve herhangi bir yayın organında yer almamış olması gereklidir.
 • Elemeyi geçen ve kargo ile gönderimi istenen esere zarar gelmemesi şartıyla, çalışmanın gönderimi iki mukavva karton arasında, zarf ya da dosya içinde ya da uygun görülen korumalı herhangi bir yöntemle yapılabilir.
 • Resim çalışması yarışmacının tamamen kendisi tarafından yapılmalı ve alıntı olmamalıdır.
 • Yukarıdaki şartları taşımayan resimler değerlendirmeye alınmaz.

Yarışma İletişim ve Adres

Alltech Türkiye

Ankara Asfaltı, No: 375 | Naldöken, 35050 Bornova | İzmir

Tel: 0 232 4786280 | Faks: 0 232 4786278

Alltech.com.tr

Turkey@alltech.com

Alltech Resim Yarışması Ödülleri

3 Ortaokul Öğrencisine: 1.750 ₺  

3 İlkokul Öğrencisine: 1.750 ₺

3. Alltech Resim Yarışması’nın kazananları 23 Nisan 2021 Cuma günü saat: 16:00 itibariyle; www.alltech.com.tr adresindeki kurumsal internet sitesinde, www.aklimfikrimtarim.com internet sitesinde yer alan Alltech Resim Yarışması sayfasında duyurulacaktır.

Tüm katılımcılara başarı belgesi gönderilecektir.

Başarı belgeleri başvuru ve bilgi formunda yer verdikleri e-posta adreslerine dijital ortamda gönderilecektir.

Sosyal hayatı derinden etkileyen Kovid-19 salgınına karşı, ülkemizde alınan tedbirlerle etkin şekilde mücadele her alanda devam etmektedir. Gelinen süreçte salgının etkisinin devam etmesi ve normal hayata geçiş zamanının belirsiz olmasından dolayı, aşağıdaki detaylarda belirtilen günlerde yapılması düşünülen ödül töreni iptali veya ertelenmesi durumunda kazanan yarışmacılarımıza gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Alltech Resim Yarışması’nın kazananları için Kovid-19 pandemisi şartları dikkate alınarak 21 Mayıs 2021 tarihinde, İzmir’de ödül töreni düzenlenecektir.

Yarışmayı İzmir dışından kazanan ve ödül törenine davet edilen öğrencinin ve kendisine eşlik edecek 1 velisinin Kovid-19 pandemisi şartları dikkate alınarak şehirlerarası ulaşım giderleri (uçak, otobüs, tren) ile 1 gecelik konaklama bedeli Alltech şirketince karşılanacaktır.

Yarışmayı kazanan ve ödül törenine geçerli mazereti sebebiyle katılımda bulunamayacak yarışmacının/velisinin 13 Mayıs 2021 Perşembe günü mesai saati sonuna kadar mazeretini Turkey@alltech.com adresine yazılı olarak bildirmesi gereklidir. Yarışmayı kazanan ve ödül törenine geçerli mazereti sebebiyle katılımda bulunamayacak olan yarışmacının para ödülü 31 Mayıs 2021 Pazartesi tarihine kadar yarışmacının velisinin bildireceği banka hesabına yatırılacaktır.

Yarışma Takvimi

Son Başvuru Tarihi: 25 ŞUBAT 2021

Sonuç Açıklanma Tarihi: 23 NİSAN 2021 Saat: 16.00

Ödül Töreni: 21 MAYIS 2021

Alltech Resim Yarışması Detaylı Bilgi ve Başvuru için: https://resim.aklimfikrimtarim.com/yarisma-programi?yarisma-konusu

Yarışma Duyuruları Platformu ile yarışmayı düzenleyen kuruluş bilgileri arasında farklılık olması durumunda yarışmayı düzenleyen kuruluşun verdiği bilgiler esas alınmalıdır.

Yarışmalardan İlk Siz Haberdar Olun!

Haber bültenimize abone olun ve diğer 2.250 aboneye katılın. Fırsatları gözden kaçırmayın!
Cinsiyet
Yorum Yap