İsterSEN Brisa İdeathon

Brisa tarafından, ekolojik sürdürülebilirliği sağlamak, bu alanda farkındalığı arttırmak ve şirketin çevreci yönünü gençlere gösterecek fikirler ortaya çıkmasını sağlamak amaçlarıyla İsterSEN Brisa Ideathon düzenleniyor. Ödüllü fikir yarışması başvuruları devam ediyor.

İsterSEN Brisa İdeathon

Düzenleyen:Brisa
Kategori:Proje Yarışmaları, Girişimcilik Yarışması, Fikir Yarışmaları,
Tasarım Yarışması
Kapsadığı Şehir:Tüm Türkiye
Kimler Başvurabilir:Türkiye genelinde tüm üniversitelerin mühendislik fakültelerinde okuyan
ve yeni mezun mühendis adayları.
Son Başvuru Tarihi:5 ARALIK 2021
Sonuç Açıklanma Tarihi:ARALIK 2021
Ödüller:Birincilik Ödülü: Samsung Galaxy Watch Active2
İkincilik Ödülü: GoPro Media Mod
Üçüncülük Ödülü: JBL Tune Wireless Kulaklık
Dördüncülük Ödülü: Samsung Galaxy Tab A 8 32 GB
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yarışma Hakkında

Brisa’da ekolojik sürdürülebilirliği sağlamak ve farkındalığı arttırmak için tasarlamak isterSEN, Brisa seni bekliyor.

Tasarlamak İsterSEN Ideathon’u ile fikirlerini ortaya koy, iş yerlerinde çevrecilik farkındalığının artmasına çözüm getir!

“Brisa’nın gençler arasında daha çevreci bir şirket algısı oluşturmasını nasıl sağlarız?” sorusuna çözüm arıyoruz. Eğer sen de bu konunun önemini vurgulamak için destek olmak ve bizimle tasarlamak isterSEN, Brisa ideathon ile fikirlerin ışık olabilir.

Fikir Yarışması Başvuru Koşulları

  • Türkiye genelinde tüm üniversitelerin mühendislik fakültelerinde okuyan mühendis adayları bireysel ya da takım halinde başvuru yapılabilir. Yapılacak ön değerlendirme sonrasında Ideathona 30 öğrenci seçilecek.
  • Katılımcılar başvuru formundaki bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesinden sorumludur. Yanlış veya eksik bilgi içeren başvurular geçersiz sayılacaktır, başvuru aşamasından sonra yanlış veya eksik bilgi tespit edilmesi durumunda değerlendirme geçersiz sayılacaktır.
  • Eğer takım olarak başvuru yapılacaksa, başvuru formunda “Ekibinle Başvuru Yap” butonuna tıklanmasıyla takım üyelerinden bir kişinin formu doldurması yeterlidir. Formu dolduran kişi takım arkadaşlarının gerekli bilgilerini eksiksiz vermelidir.
  • Her takım üyesi kendine ait bilgisayar ve internet bağlantısı ile Ideathona katılacaktır. Katılımcılara ayrıca bir teknoloji desteği verilmeyecektir.
  • Birden fazla takımla başvurulamaz.
  • Proje Brisa ve Tasarlamak İsterSEN’e özel üretilmiş olmalıdır.

Yarışma Kapsamı

Türkiye genelinde tüm üniversitelerin mühendislik fakültelerinde okuyan ve yeni mezun mühendis adayları.

Yarışmacılardan Beklenenler

Ekolojik sürdürülebilirlik ve farkındalık ilkeleri doğrultusunda planladığımız “Tasarlamak İsterSEN” ile yaratıcı fikirlerini ortaya çıkarıp Brisa’nın gençler arasında çevreci bir şirket olma algısını oluşturacak fikirlerinizi bekliyoruz.

Neden Katılım Sağlanmalı

Takım arkadaşlarınla birlikte kısa bir sürede yaratıcılığını kullanarak sosyal fayda sağlayacak bir konu hakkında çıktı üreterek topluma fayda sağlamak için.

Manevi ve maddi ödülleri kazanmak için.

Ideathon’a katılmaya hak kazananlara Makers Türkiye Ekibi tarafından verilecek ve ömür boyu sahip olunacak Design Thinking Eğitim Videosu’na erişim sağlayabilmek için.

Yarışma Süreci ve Tarihi

Etkinliğimiz, 16 Aralık sabah 08:30 – 16:00 ve 17 Aralık 10:00 – 12:00 aralığında olacaktır. Programın detayları net bir şekilde paylaşılacaktır.

Ideathon Programı online olarak yürütülecek olup Zoom ve Mural platformları üzerinden yürütülecektir. Katılımcıların bu platformlara erişim yetkilerinin olması beklenmektedir. (Mural’a sağlıklı erişim için Google Chrome kullanılması tavsiye edilmektedir)

Değerlendirme Şekli

Ideathon sonunda her takım 5 dk sunumunu yapacak. Her sunumdan sonra en fazla 5 dk değerlendirme ekibi takımlara soru yöneltip cevap isteyebilir.

Projelerini dinlediğimiz ekiplerin bizimle paylaştıkları proje dökümanları üzerinden değerlendirme ekibi son değerlendirmelerini yapar.

İsterSEN Brisa İdeathon Ödülleri

Birincilik Ödülü: Samsung Galaxy Watch Active2
İkincilik Ödülü: GoPro Media Mod
Üçüncülük Ödülü: JBL Tune Wireless Kulaklık
Dördüncülük Ödülü: Samsung Galaxy Tab A 8 32 GB

Yarışma Takvimi

Son Başvuru Tarihi: 5 ARALIK 2021

Ideathon Yarışması: 16 – 17 ARALIK 2021

İsterSEN Brisa İdeathon Detaylı Bilgi ve Başvuru için: https://tasarlamakistersen.com/

Yarışma Duyuruları Platformu ile yarışmayı düzenleyen kuruluş bilgileri arasında farklılık olması durumunda yarışmayı düzenleyen kuruluşun verdiği bilgiler esas alınmalıdır.

Yarışmalardan İlk Siz Haberdar Olun!

Haber bültenimize abone olun ve diğer 2.235 aboneye katılın. Fırsatları gözden kaçırmayın!
Cinsiyet
Yorum Yap