Anadolu Sigorta Hackathon

Anadolu Sigorta tarafından, evcil hayvan sahibi müşterilerin gündelik hayatlarını kolaylaştıracak, minik dostları için fayda sağlayacak aynı zamanda sigortacılık ürün ve hizmetleri ile sürdürebilir bağ kurduracak fikirler ortaya çıkarılması amaçlarıyla Anadolu Sigorta Hackathon düzenleniyor. Ödüllü teknolojik fikir yarışması başvuruları devam ediyor.

Anadolu Sigorta Hackathon

Düzenleyen:Anadolu Sigorta
Kategori:Proje Yarışmaları, Girişimcilik Yarışması, Fikir Yarışmaları,
Hackathon Yarışması
Kapsadığı Şehir:Tüm Türkiye
Kimler Başvurabilir:İlgilenen herkes.
Son Başvuru Tarihi:19 ARALIK 2021
Sonuç Açıklanma Tarihi:22-23 ARALIK 2021
Ödüller:Birincilik Ödülü: 30.000 ₺
İkincilik Ödülü: 20.000 ₺
Üçüncülük Ödülü: 15.000 ₺
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yarışma Hakkında

Pet Social Hackathon, bireysel veya ekip olarak Anadolu Sigorta müşterilerinin gündelik hayatlarını kolaylaştıracak, minik dostları için fayda sağlayacak aynı zamanda sigortacılık ürün ve hizmetleri ile sürdürebilir bağ kurduracak fikirlerini mentorluk desteğiyle 48 saat içinde geliştireceğin, prototip haline getirdiğin çalışmanı jüri karşısında sunarak ödül kazanabileceğin bir yarışmadır.

Yarışma Amaçları

Anadolu Sigorta Hackathon’un bu yıl konusu Pet Social. Evcil hayvan sahibi Anadolu Sigorta müşterilerinin gündelik hayatlarını kolaylaştıracak, minik dostları için fayda sağlayacak aynı zamanda sigortacılık ürün ve hizmetleri ile sürdürebilir bağ kurduracak fikirler arıyoruz!

Anadolu Sigorta Geleceğin Sigortacılığına göz kırpan her türlü hayalin teknoloji ile buluşmasını destekliyor! Dijital projeler geliştirmekten keyif alan, Hackathon ruhunu yaşamak isteyen; potansiyel ve mevcut müşterilere günlük hayatlarında sigortacılık ile ilişkili bir fayda sağlayabilecek inovatif fikirlere sahip tüm yazılımcı, tasarımcı ve geliştiriciler Anadolu Sigorta Hackathon’a başvurabilir.

Sigortacılık deneyimini yaygınlaştırmak, keyifli müşteri deneyimi sağlayacak çözümler sunmak en büyük hedef!

Başvuru ve Katılım Bilgileri

  • Anadolu Sigorta Hackathon’a katılım için yaş sınırı yoktur.
  • Dijital projeler geliştirmekten keyif alan, Hackathon ruhunu yaşamak isteyen; potansiyel ve mevcut müşterilere günlük hayatlarında sigortacılık ile ilişkili bir fayda sağlayabilecek inovatif fikirlere sahip tüm yazılımcı, tasarımcı ve geliştiriciler Anadolu Sigorta Hackathon’a başvurabilir.
  • Anadolu Sigorta’nın kendi çalışanları, bu kişilerin birinci ve ikinci derece akrabaları, acenteler, ajanslar vb. tüm iş ortakları (bu şirketlerin kadrosunda çalışan herkes) Hackathon’da yer alamaz.
  • Bir katılımcı ekip, Hackathon’a katılmak için sadece tek bir başvuru yapabilir.
  • Ekipler en az 1, en fazla 5 kişiden oluşabilir. Her katılımcı, sadece bir ekibe katılabilir.
  • Etkinlik tamamen online olarak Slack ve Zoom üzerinden gerçekleşecektir.
  • Başvurularınız, başvuru formunda ekip üyeleri için doldurduğunuz bilgiler ve sorulan sorulara verdiğiniz cevaplara göre değerlendirilecektir.
  • Prototip geliştirirken dilediğin yazılım dillerini kullanabilirsin.

Değerlendirme

Geliştirilen prototipler final sunumlarında, prototipin teknik seviyesi, uygulanabilirlik, kullanılabilirlik, müşteri ihtiyacına uygunluk gibi kriterlere göre değerlendirilecektir. Bu doğrultuda takımlarınızı oluştururken farklı disiplinlerden ekip arkadaşlarının dahil edilmesini tavsiye ederiz.

Anadolu Sigorta Hackathon

Birincilik Ödülü: 30.000 ₺
İkincilik Ödülü: 20.000 ₺
Üçüncülük Ödülü: 15.000 ₺

Yarışma Takvimi

Son Başvuru Tarihi: 19 ARALIK 2021

Başvuru Sonuçlarının Açıklanması: 22-23 ARALIK 2021

Hackathon Yarışması: 25-26 ARALIK 2021

Sonuçlar ve Ödül Töreni: 26 ARALIK 2021

Anadolu Sigorta Hackathon Detaylı Bilgi ve Başvuru için: https://coderspace.io/etkinlikler/anadolu-sigorta-pet-social-hackathon/?ref=hackathonturkiye

Yarışma Duyuruları Platformu ile yarışmayı düzenleyen kuruluş bilgileri arasında farklılık olması durumunda yarışmayı düzenleyen kuruluşun verdiği bilgiler esas alınmalıdır.

Yarışmalardan İlk Siz Haberdar Olun!

Haber bültenimize abone olun ve diğer 2.235 aboneye katılın. Fırsatları gözden kaçırmayın!
Cinsiyet
Yorum Yap